koralowiec madreporowy lisc paproci muszla rozkolca kolekcja motyli szkielet tapira i nosorozca muszle porcelanek
Godziny zwiedzania wystaw:

poniedziałek: nieczynne
wtorek - piątek: 9.00-15.00
sobota - niedziela: 10.00-16.00

więcej informacji

Kontakt

Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Wrocławskiego

ul. Sienkiewicza 21, 50-335 Wrocław

 

sekretariat:

tel. +48 71 375 41 45 (od poniedziałku do piątku)
mail: mp@uwr.edu.pl

 

rezerwacja wycieczek:

tel. +48 71 375 41 44 (od poniedziałku do piątku)
mail:


kasa muzeum:
tel. 71 375 41 56 (w godzinach otwarcia kasy)

 

Pracownicy naukowi:      
dr hab. prof. Marta Borowiec profesor uniwersytetu 71 375 40 34 marta.borowiec@uwr.edu.pl
dr Marek Halama adiunkt 71 375 42 06 marek.halama@uwr.edu.pl
dr hab. Paweł Jałoszyński adiunkt 71 375 42 04 pawel.jaloszynski@uwr.edu.pl
dr hab. prof. Jan Kotusz dyrektor / profesor uniwersytetu 71 375 41 52 jan.kotusz@uwr.edu.pl
dr hab. Tomasz Maltz adiunkt 71 375 40 64 tomasz.maltz@uwr.edu.pl
dr hab. Małgorzata Proćków adiunkt 71 375 40 65 malgorzata.prockow@uwr.edu.pl
dr Grzegorz Skórzewski asystent 71 375 42 11 grzegorz.skorzewski@uwr.edu.pl
dr hab. Krzysztof Świerkosz adiunkt 71 375 42 08 krzysztof.swierkosz@uwr.edu.pl
prof. dr hab. Marek Wanat profesor 71 375 41 43 marek.wanat@uwr.edu.pl
Pracownicy techniczni:      
Andrzej Jabłoński specjalista 71 375 41 64 andrzej.jablonski@uwr.edu.pl
dr Jolanta Jurkowska starszy specjalista 71 375 41 47 jolanta.jurkowska@uwr.edu.pl
dr Anna Kaproń starszy specjalista 71 375 41 45 anna.kapron@uwr.edu.pl
dr Ewa Lenard starszy specjalista 71 375 42 10 ewa.lenard@uwr.edu.pl
mgr Jan Lontkowski starszy specjalista 71 375 41 51 jan.lontkowski@uwr.edu.pl
mgr inż. Jerzy Maciążek starszy specjalista 71 375 41 44
mgr Jacek Stefaniak samodzielny biolog,
z-ca dyrektora ds. cyfryzacji
71 375 41 53 jacek.stefaniak@uwr.edu.pl
Jerzy Szypuła specjalista 71 375 42 07 jerzy.szypula@uwr.edu.pl
mgr Anna Wanat starszy specjalista 71 375 42 07 anna.wanat@uwr.edu.pl
Pracownicy emerytowani, aktywni naukowo:
prof. dr hab. Tadeusz Stawarczyk emerytowany profesor 71 375 41 50 tadeusz.stawarczyk@uwr.edu.pl
Doktoranci
mgr Daniel Kulik doktorant 71 375 41 53 daniel.kulik@uni.wroc.pl

 

ikona statystyki odwiedzin
ozdobny pasek z ikonkami zwierząt